Vystoupení Prof. Ing. Petera Staňka CSc. na Vratimovském semináři

Martin Mařák/ Květen 16, 2017/ Různé/ 0 comments

Mé osobní poděkování Peteru Staňkovi za jeho příspěvek na Vratimovském semináři a to pod dozorem malé, ale velké ženy , Kateřiny Konečné, poslankyní Evropského parlamentu.

V sobotu, 13.5.2017, jsem se zúčastnil Vratimovského odborného semináře, který byl pod záštitou Kateřiny Konečné, poslankyní Evropského parlamentu za KSČM. Musím říct, že se mi zde líbila řeč našeho předsedy Vojty Filipa a to hlavně proto, že jsem si jeho popis toho co se děje ve vládě, krásně asocioval ke zbytku vedení městské KSČM Ostrava. K tomu ale jindy. Ve Frýdku, kde se Vratimovský seminář pořádal, mne a ne jenom mne, zaujalo vystoupení profesora Petera Staňka. Jeho přednáška o čtvrté průmyslové revoluci a o civilizačním zlomu, byla perfektní.  Záznam této přednášky vám díky Vladimíru Tvardkovi mohu nabídnou ke zhlédnutí. Těch 40 minut, které je před vámi, opravdu stojí za to a dobře se to poslouchá. Nyní vám přeji nerušené sledování a Vláďovi ještě jednou díky.

 

Sdílejte

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*